weź udział w konkursie
NAGRODY
6 x Podwójny
tour po usa
-
120 BONÓW SODEXO
LUB VOUCHERÓW EBILET.PL
O WARTOŚCI 50 ZŁ*
weź udział w konkursie
ZASADY
Kup dowolny napój z linii Black Energy Drink i zachowaj paragon. Odpowiedz na pytanie konkursowe i spełnij swój American Dream!
Konkurs trwa od 1.12.2017 do 28.02.2018.
Kup black
energy drink
Zachowaj
paragon
Wypełnij formularz
zgłoszeniowy
konkurs
dokończ zdanie:
“Z Blackiem zawsze wygrywam, ponieważ...”
Pozostało znaków:
Wpisz odpowiedź
Wpisz imię i nazwisko
Wpisz prawidłowo email
Wpisz nr paragonu
Wpisz datę zakupu (zakres 2017-12-01 do 2018-02-28)
Akceptacja regulaminu jest obowiązkowa
Zgoda na przetwarzania danych jest obowiązkowa

Zgłoszenie zostało wysłane.

Dziękujemy!

LISTA ZWYCIĘZCÓW
Nagrody I stopnia
Piotr Bartoszewicz
Nagrody II stopnia
Magdalena karpiak Magdalena Małek Paweł Skwarek Hanus Gross Iwona Bejnar Paweł Iżykowski Wioleta Pomian Krzysztof Dreżewski Aradiusz Kałucki IGOR CZYHIN MAREK WÓJTOWICZ Robert Bisaga Jolanta Świętek Jakub Barcik Magdalena Błaszczyk Małgorzata Grzelak Katarzyna Kraczkiewicz Anna Matłosz Witold Majcher Katarzyna Gawor Marcin Surma Ania Surma Jakub Mlynarski Beata Gorel Tomasz Jaroszewski Grzegorz Goliński Marek Mikolajko Bogumiła Potępa Agata Drzazga Mateusz Kazak Radek Ciesielski Anna Koczar Krzysztof Kaglik Karolina Jarosińska Diana Sobocińska Grzegorz Rakowski Bartłomiej Bednarek Daniel Budka Kasia Miśkowiec Kasia Soroka
Nagrody I stopnia
Gabriela Grala
Nagrody II stopnia
Sławomir Bałaga Michał Matłosz SŁAWOMIR JAWORSKI Michał Malinowski Izabela Górska JACEK MULARCZYK Konrad Piekarczyk Iwona Krystosik Agnieszka Doberstein Sebastian Woźniak Bartosz Jabłoński Tomasz Olszanicki DARIUSZ KIENDYŚ Magdalena Pudaś Marlena Wadlewska katarzyna swinecka Karina Smol-Czaja Łukasz Migdal Anna Szopa Anna Perkowska Paulina Sidełko Maciej Olbert Karolina Jakubowska-Frajnd Bartłomiej Pilarski Wojciech Łyszkowski Aldona Budnik Daria Stałowska-Flor Krzysztof Dreżewski Grzegorz Rakowski Mateusz Kaczmarkowski Patrycja Kowalska Damian Łukasiewicz Damian Rosłoniec Aleksandra Skutnik Kornelia Paczkowska Anita Idczak Katarzyna Balińska Michał Bajda Małgorzata Borawska Paweł Dzwigulski
Nagrody I stopnia
Aleksander Swach
Nagrody II stopnia
Mirosław NITA Wojciech Wysocki Kinga Lech Magdalena Grad Justyna Walędzik Mariusz Szkutnik Damian Gębski Henryk Mrowiec Stanisława Otto Piotr Sawa Rafał Rakowski Michał Rakowski Michał Czarnowski Michał Okołotowicz Radosław Majewski Roman P. Czerniak Ewa Kolińska-Czerniak Ewa Gumowska Łukasz Marszał Sylwester Singer Klaudia Świętoń Monika Strychała-Rakowska Józef Grzelak Damian Wołoszka Julia Glaeske Piotr Czerniak Anna Jańczak Tomasz Jańczak Tomasz Kalata Agnieszka Żarów Stefan Pusz Agnieszka Wilk WOJCIECH SZAFRON Jacek Orłowski Monika Kielczyk Adam Tomaszewski Wojciech Jaworski Szymon Kuźnik Michał Szustak Natalia Chrobok
* Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora konkursu i fundatora nagród mecze LFL All Star Tour zaplanowane pierwotnie na dni 20.01.2018, 27.01.2018 i 3.02.2018 zostają przełożone na termin późniejszy.
W związku z tym począwszy od III tury konkursu nagrody II stopnia - bilety na mecz - zostaną zastąpione bonem Sodexo lub voucherem na ebilet.pl na kwotę 50 zł do wyboru.
Po ogłoszeniu wyników każdej tury organizator konkursu będzie kontaktował się ze zwycięzcami w celu wyboru i przekazania nagrody.
Nagrody I stopnia nie ulegają zmianie.